Yeni nesil market alışverişi sloganı ile yola çıkmış bir online market uygulamasıdır. 23.10.2004 tarihli 25622 sayılı resmi gazete’de yayınlanan "tütün mamulleri ve alkollü içki satışlarına dair tebliğ"in 2. maddesi gereği her türlü tütün mamülü ve alkollü içkinin internet üzerinden satışının yasaklanmasın dolayısıyla "Alkol ve Sigara" hariç tüm market ihtiyaçlarınızı 7 Gün 24 Saat karşılayan bir mobil uygulamadır.

Gelsinapp uygulamasını AppStore ve Play Store'dan indirerek kullanabilirsiniz.
Yalnızca internet üzerinden sipariş verilebilen fiziki bir satış mağazasının bulunmayan uygulamalara verilen isimdir.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve son 100 yılın en büyük pandemisi (salgın hastalığı) ilan edilen Covid-19'un yayılım hızı bildiğiniz üzere temaslardan kaynaklanmaktadır. Gelsinapp sayesinde market, alışveriş merkezi vb. insanların toplu halde bulunduğu yerlere gitmenize gerek kalmadan ihtiyaçlarınızı siz dışarı çıkmadan ulaştırmakta ve "temassız" teslimat özelliği ile hijyenik alışveriş deneyimi sunmasının yanı sıra 7 gün 24 saat sipariş vermenize olanak sağlamaktadır.

Mavi motorlu kahramanlarımız ihtiyaçlarınızı haftanın 7 günü ve 08.00 – 00.00 saat aralığında sizlere teslim etmektedirler.

Öncelikle ilk alışverişinize koşulsuz 15 TL indirim alabilmektesiniz, bunun yanı sıra ürünlerimize özel indirimler, çeşitli paket ürün kampanyalarımızın yanı sıra tüm kampanyalarımıza uygulamamız içersindeki "Kampanyalar" menüsünden ulaşabilirsiniz.

Gelsinapp'de gönderim ücreti sipariş vereceğiniz lokasyona(konuma) göre değişmekte olup 1,99TL - 4,99 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Gelsinapp online kredi kartı, kapıda kredi kartı, kapıda nakit ve multinet kart, sodexo ve metropol card ile ödeme yapmanıza olanak sağlayacak alt yapıları barındırmaktadır.

Gelsinapp "Temassız Teslimat" ve "Zilim Çalınmasın" teslimat methodlarıyla uyuyan çocuklarımızı ve hastalarımızı düşünerek covid-19 pandemisinde izolasyon kurallarına riayet edebilmek adına temassız ürün teslimi methodlarını benimsemiştir.